7 Kasım 2010

Kurumsal Marka

Biletix'den Bilet Alanlar Avea Sinema Paketi Kazanıyor!

Sinema Keyfi Avea ile Yaşanır İmza attığı işbirlikleriyle müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklar sunan Avea, şimdi de sinema tutkunlarına özel avantajlar sunuyor. Avea'nın Biletix işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya kapsamında Biletix'den bilet alan Avealılar, Avea'nın Sinema Paketi'ne 1 aylık ücretsiz üyelik kazanıyor.

Türkiye'nin avantajlı tarifeleri ile olduğu kadar kampanyalarıyla da fark yaratan operatörü Avea, alanında lider markalar ile hayata geçirdiği iş birlikleriyle müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Avea'nın Biletix ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, 1 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında Biletix'den bilet alan Avealılar, Avea Sinema Paketi'ne 1 ay ücretsiz üyelik kazanıyor. Sinemanın nabzını tutan Avea Sinema Paketi ile en popüler film fragmanları video olarak, film afişleri MMS ve filmlerle ilgili açıklamalar SMS olarak Avealıların cep telefonlarına geliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların Biletix satın alma işlemi sonunda ekranda çıkan şifreyi 9767'ye ücretsiz SMS ile göndermeleri yeterli oluyor.

Avea Hakkında

Türkiye'nin en genç ve hızlı büyüyen ilk GSM 1800 mobil iletişim operatörü olan Avea, 2004 yılında kurulmuştur. Şirket, gelişmiş altyapısı ve teknoloji yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Türkiye'nin abone başına en çok konuşturan GSM operatörü olan Avea, 2009 sonu itibarıyla 11,5 milyon aboneye sahiptir. 199 ülkede 625 operatörle uluslararası dolaşım anlaşması bulunan şirket, bir Türk Telekom iştirakidir. Avea'nın %81,37 hissesi Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye, %18,63 hissesi İş Bankası Grubuna aittir.

VIDEO
RSS
Bültenlere haber okuyucunuzla daha kolay ulaşın.
Tüm Basın
Bültenleri
Kişiselleştir